בואו להפוך את האהבה למקצוע

תוכניות לימוד והכשרה מקצועית, טיפול והדרכה.

יש לנו קורס מנצח!

תוכנית הכשרה דו שנתית להתערבות טיפולית בסיוע סוסים, מהקרקע וברכיבה.
הצטרפו לצוות המדריכים שלנו מיד בסיום הקורס!

למה ללמוד אצלנו?

חוות קבליירו מובילה את ענף הסוסים בישראל,
משלבת מקצועיות ואיכות בהכשרות, בתחרויות ובשאר תחומי הענף.

תוכנית הכשרה דו-שנתית מקצועית ומעמיקה המועברת ע"י צוות מרצים מהמובילים בתחום.
הקניית ידע תיאורטי ומעשי מעולם הטיפול הרגשי בעזרת סוסים.
פרקטיקום חי, מוטורי ורגשי,
בתוך תוכנית הלימודים.
תעודת E.A.L, תעודת מדריך רכיבה טיפולית, מדריך רכיבה- לימוד.
לימוד מעמיק של התערבויות עם סוסים, גם מהקרקע וגם ברכיבה.
קורס מדריכי רכיבה, באישור משרד התרבות והספורט.

להצטרף למשפחת קבליירו

אחרי למעלה מ-20 שנים של עשייה בענף הסוסים, נרגשים להזמין אתכם לתוכנית הכשרה מקיפה ומקצועית, המבטיחה לכם עבודה מייד בסיומה.

קצת מהסילבוס שלנו
קשר אדם-חיה
הבנת תהליכים רגשיים, הביטים היסטוריים ותרבותיים.
הדרכה קבוצתית​

התפתחות פנימית ותהליכי מודעות אישיים. מיומנויות הקשבה, אמפטיה, הכלה, מיקוד והכוונה.
התנהגות סוסים​
התנהגות חברתית, חיים בעדר, דפוסי תקשורת ותגובה.
התנסות מעשית​
חקירת ובניית דמות המטפל והמדריך. התנסות קלינית עם אוכלוסיות שונות.
סוגיות רגשיות
תמות מרכזיות בעבודה:
מיניות, תוקפנות, התמודדות עם מוות,
המטפל המציל, החיה הפצועה וכו'.
עבודה עם ילדים
יישום תיאוריות בטיפול בילדים. כלים לעבודה טיפולית עם ילדים והורים.
אוכלוסיות מיוחדות​
הכרת מעמיקה עם אוכלוסיות שונות - תיאוריה ופרקטיקה,
אופן העבודה, התנסות בשטח.
פסיכולוגיה ותורת הטיפול​
תאוריות התפתחותיות, מינקות לבגרות, דפוסי אישיות, יחסי אובייקט.
אתיקה במקצועות הטיפול​
סוגיות אתיות, כללים,
תפיסות מוסריות ביחס לבע"ח ולמטופלים.
להורדת הסילבוס השאירו פרטים

זה הזמן לקחת את המושכות לידיים

אם אתם רוצים לקום בבוקר לעשייה משמעותית שתמלא אתכם, להפוך את התחביב ואת האהבה שלכם לעולם הסוסים למקצוע מעשי, לעבוד בסביבה מכילה וכיפית באוויר הפתוח, לרכוש כלים טיפוליים ולעבור תהליך של התפתחות עצמית –

בואו לעשות את זה איתנו!

בעזרת תוכנית ההכשרה שלנו תוכלו לתת לתחביב שלכם מקום אמיתי בחייכם, וליהנות מהאפשרות לעבוד ולהתפרנס מהתשוקה שלכם. יחד נוכל להתפתח וללמוד דברים חדשים בכל יום. להתגבר על קשיים, להתמלא בגאווה, ליהנות מתחושת סיפוק אדירה, להתעצם ולהעצים אחרים.

הצטרפו אלינו לשנתיים מעצימות, מלמדות ומלאות בעשייה. בואו להיות חלק מהמשפחה כבר בסיום הקורס!

קורס דו-שנתי במחיר של 24,500 ₪ לשנה. 3000 ש"ח הנחה לנרשמים דרך האתר.

חברי ההנהלה

יובל נוימן
אמא לשניים, מנהלת חוות סוסים, רוכבת תחרותית ומדריכה מנוסה. יובל מנהלת את תוכנית ההכשרה של קבליירו בפארק. אחראית על מגוון רחב של נושאים החל מנושאי האדמיניסטרציה, פרסום, ליווי תהליכי רישום וליווי צמוד של הסטודנטים בתוכנית. בנוסף, יובל מרכזת את קורסי הלימוד במרכז ההכשרה אחראית על התאמת התכנים, תכנון לו"זים, בחירת המאמנים וצוות המרצים. יובל תלווה אתכם בצורה אישית ומקצועית לאורך כל הדרך, תעזור לכם להרגיש בבית ולהבין שהגעתם למקום הנכון 🙂
יוני נוימן
יוני נוימן הוא איש מקצוע מוערך בעולם הסוסים ובעל ניסיון ביצועי מוכח בקשת רחבה של תחומים מקצועיים בעולם זה. קרוב ל-20 שנה מנהל יוני חוות סוסים במיקומים שונים בארץ ובהן בתי ספר לרכיבה, רכיבה טיפולית, אימון ואילוף והשתתפות נבחרות בתחרויות ארציות. בין הבולטות בהן בשנים האחרונות – חוות קבליירו בני ציון וחוות קבליירו בפארק, רמת גן. יוני הינו רוכב ומאמן ניצח בעצמו והגיע להישגים מרשימים וכן ליווה במהלך השנים רוכבים צעירים ובוגרים שהגיעו גם הם לניצחונות גדולים ומשמעותיים. בעזרת כישוריו המקצועיים והניהוליים מצליח יוני ללוות מדריכים ומטפלים, לחשוף אותם לעולם הסוסים ולעזור להם ללמוד ולהתמודד במקצועיות עם עולם הסוסים.
צורית חבר
צורית חבר פסיכותרפיסטית התייחסותית, מטפלת רגשית בסיוע סוסים. מנהלת את המערך לרכיבה טיפולית וטיפול רגשי בסיוע סוסים ומובילה את תוכנית ההכשרה החדשה של EAL ומדריכי רכיבה טיפולית בחוות קבליירו. מקבלת לעבודה טיפולית פרטנית בנוכחות סוסים או בקלניקה . עובדת עם אוכלוסייה מגוונת בדגש על בני נוער וצעירים. משלבת בעבודתה גישה אינטגרטיבית הנשענת על עבודה טיפולית דינמית, בשילוב גישות חוויתיות, מבוססת מיינדפולנס.

זה הזמן לקחת את המושכות לידיים

אם אתם רוצים לקום בבוקר לעשייה משמעותית שתמלא אתכם, להפוך את התחביב ואת האהבה שלכם לעולם הסוסים למקצוע מעשי, לעבוד בסביבה מכילה וכיפית באוויר הפתוח, לרכוש כלים טיפוליים ולעבור תהליך של התפתחות עצמית -

ללמוד מהטובים בתחום

תכירו חלק מצוות המרצים שלנו

אביגיל פישר רוזנברג
עובדת סוציאלית קלינית כ 17 שנה. בתהליך הכשרה בלימודי פסיכותרפיה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון רב בטיפול במתבגרים ומבוגרים עם קשיים שונים כולל עבודה עם טראומה, חרדה, דיכאון והתמכרויות. כיום מטפלת בקליניקה פרטית ובמקביל מדריכה מספר מסגרות לנוער בסיכון וצוותי טיפול. בנוסף עוסקת בהדרכות הורים והעברת סדנאות בתחום ההתמכרויות.
טום רוזינג
עובדת סוציאלית קלינית (MSW) בוגרת הכשרה לטיפול זוגי ומשפחתי ופסיכותרפיה

ממוקדת טראומה. מטפלת במרכז אלה המספק עזרה נפשית למשפחות שחוו משברים, אבדן פתאומי, שכול וטראומה ובקליניקה פרטית. מדריכת רכיבה טיפולית ומוסמכת eagala לטיפול בעזרת סוסים. חוקרת טיפול בעזרת סוסים לנפגעי פוסט טראומה ומטפלת בעזרת סוסים למבוגרים, נוער וילדים המתמודדים עם משבר, טראומה, צמתי החלטה בחיים ועוד. בעלת ניסיון עבודה בעולם ההיי טק ותואר שני במנהל עסקים עובדת עם סוסים לפיתוח ארגוני, עבודת צוות, פיתוח מנהיגות וכישורי ניהול.
עינת אפשטיין
M.A. התמחות בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, מאבחנת ראשית, מרצה לאוכלוסיות ייחודיות של קשב, לקויות למידה ותקשורת , בעלים (בעבר) של חוות סוסים טיפולית.
רקפת דפני מן
מטפלת רגשית הנעזרת בכלבים, בעלת תואר שני (Med) בחינוך מיוחד, מדריכת הורים אדלריאנית. חברה בוועד המנהל ובוועדת השתלמויות של איגוד מ.ר.ח.ב. (האיגוד הישראלי לטיפול רגשי הנעזר בבע"ח)
דר׳ רחל אדלר
וטרינרית מומחית לסוסים באוניברסיטת ליברפול אנגליה, מטפלת בעזרת בעלי חיים במכון מגיד, מוסמכת EAGLA פסיכותרפיה עם סוסים, מדריכת הורים במכון אדלר, מרצה ומדריכה .

אשת סוסים מנעורי, הקדשתי את השליש הראשון לחיי ברכיבה מקצועית ותחרותית במקצועות אולימפיים, את השליש השני הקדשתי בלהחזיר לחיה ולטפל בה ולדאוג לרווחתה ברפואה וטרינרית והנה בשליש השלישי אני מקדישה את זמני לחיבור הזה בין החיה והאדם בטיפול רגשי הנעזר בבעלי חיים וטיפול החיה בתוך המרחב הזה השלמתי משולש טיפולי על פני חיי וכעת אני נעה במעגל המשיק למשולש באופן יום יומי, נעה במרחבים שבין החיה והאדם וחולקת את נסיוני וידיעותיי עם כל מי שרק רוצה ללמוד.
ורד צליח
אני פיזיותרפיסטית כבר 17 שנה.

כשהאהבה שלי לטיפול פגשה את האהבה שלי לסוסים הן התאחדו ולא נפרדו מאז. כבר 10 שנים אני עובדת כמדריכת רכיבה טיפולית ונהנת מכל רגע. השותף שלי לטיפול ״הסוס״ תורם לי ולמטופל רבות הן בפן המוטורי, הפיזיולוגי, הקיניסיולוגי, הקוגנטיבי, התחושתי והרגשי. ביחד אנו מחוללים שינוי פיזי משמעותי ומעניקים שמחה ותקווה למטופלים שלנו. האוכלוסיות איתן אני עובדת כוללות מטופלים עם שיתוק מוחין, תסמונות שמערבות לקות מוטורית, מחלות כרוניות של מערכת העצבים ופגיעות ראש.

מהות תפקיד המטפל

יצירת המשולש הטיפולי

בעזרת הלווי והתיווך המקצועי של המטפל, נוצר מרחב ביניים פוטנציאלי בין המטופל לבין הסוס. המרחב המוגן והמכיל מאפשר התפתחות רגשית, התנהגותית וקוגניטיבית של המטופל.

הקשר העמוק בין צלעות המשולש הטיפולי מסייע ליצירת ערך עצמי חיובי ותחושת שייכות, תורם ללימוד מיומנויות חיוניות ולהשלכתן אל תחומי החיים בהם רוצה המטופל לחוש בשיפור.

גישה מעמיקה וייחודית לקיום תהליך רגשי-חינוכי בסיוע סוסים.

כ - 950 שעות לימוד אקדמיות

פרקטיקום רגשי

126 שעות של התנסות קלינית דיון והדרכה.

הכשרה מקצועית

הכשרה מקצועית דו-שנתית

פרקטיקום מוטורי

70 שעות בהובלת פיזיותרפיסטית מוסמכת.

מתי נתתם לאהבה שלכם מקום אמיתי בחייכם? בואו להפוך את האהבה, למקצוע.

תוכנית הכשרה להתערבות טיפולית בסיוע סוסים, מהקרקע וברכיבה - עם עבודה מובטחת בחווה שלנו.

כתובת

טלפון

אימייל

אחד העם 3 רמת גן

לקבלת עדכונים ברשתות החברתיות

הצטרפו אלינו לשנתיים מעצימות, מלמדות ומלאות בעשייה. בואו להיות חלק מהמשפחה כבר בסיום הקורס!

קורס דו-שנתי במחיר של 24,500 ₪ לשנה. 3000 ש"ח הנחה לנרשמים דרך האתר.